Zaterdag beslissingen 2016-2017

Alles ondervoorbehoud

ZaterdagKampioenDegradatieperiode
2e divisie  Jong AZ Jong Vitesse
Jong FC Twente
UNA
Spakenburg p/d (16)
 
3e Divisie  IJsselmeervogels Huizen
Rijnvogels
ODIN '59 p/d (15)
SteDoCo p/d (16)
1 - FC Lisse (1)
2 - Harkemase boys (3)
3 - Rijnsburgse Boys* (2)
Hoofdklasse A  Spijkenisse Breukelen
Haaglandia
Sliedrecht
Smitshoek p/d (14)
1 - Achilles Veen (3)
2 - Noordwijk (2)
3 - Ter Leede (1)
Hoofdklasse B  ACV Barneveld
Dronten
Flevo Boys p/d (13)
Oranje Nassau p/d (14)
1 - Staphorst* (2)
2 - DOVO (1)
3 - CSV Apeldoorn(3)
1e Klasse A  AFC JSV Nieuwegein
VVZ '49
Geinoord p/d (11)
Roda '46 p/d (12)
1 - Zuidvogels (2)
2 - Montfoort* (3)
3 - Volendam (1)
1e Klasse B  FC 's Gravenzande Voorschoten '97
Neptunus-Schiebroek
ARC  p/d (11)
SVC '08 p/d (12)
1 - Nootdorp (2)
2 - XerxesDZB (3)
3 - Feyenoord (1)
1e Klasse C  Rijsoord Zuidland
MZC '11
Nw Lekkerland p/d (11)
Almkerk p/d (12)
1 - WNC* (2)
2 - Kloetinge (1)
3 - Oude Maas (3)
2e Klasse A  WV-HEDW Overbos
Opperdoes
Hellas Sport p/d (11)
EVC p/d (12)
1 - ZOB (2)
2 - Marken (3)
3 - BOL (1)
2e Klasse B DHSC Nieuwland
NiTA
Loosdrecht p/d (11)
Be Fair p/d (12)
1 - TAVV* (3)
2 - De Bilt (2)
3 - CSW (1)
2e Klasse C  Te Werve Socces Boys
Kethel Spaland
LYRA p/d (11)
SC Monster p/d (12)
1 - DoCoS* (3)
2 - Valken '68 (2)
3 - RCL (1)
2e Klasse D  Heerjansdam Spirit
Alblasserdam
Binnenmaas p/d (11)
NSVV p/d (12)
1 - Nieuwenhoorn* (1)
2 - Hellevoetsluis (2)
3 - DCV (3)
2e Klasse E  Bruse Boys Zaamslag
FC Dauwendaele
Prinsenland p/d (11)
Oostkapelle p/d (12)

1 - FC Axel* (2)
2 - Den Bommel (3)
3 - DBGC (1)

2e Klasse F  Delta Sports SV BLC
Altena
GDC p/d (11)
Hardinxveld p/d (12)
1 - Roda Boys (2)
2 - Nivo Sparta (3)
3 - GJS (1)
3e Klasse A W1  Castricum Zeemacht
De Germaan/Eland
DZS p/d (11)
ZSGOWMS (12)
1 - Kadoelen (3)
2 - Monnickendam (1)
3 - Sporting Andijk (2)
3e klasse A W2  Lugdunum Siveo '60
Zevenhoven
Floreant p/d (11)
Linschoten p/d (12)
1 - CVC Reeuwijk* (2)
2 - Koudekerk (3)
3 - Nieuwkoop (1)
3e Klasse B W1  Blauw Wit/Beursbengels HFC
UNO p/d (11)
Hoofddorp p/d (12)
1 - VVC (1)
2 - Arsenal ASV (3)
3 - Kagia (2)
3e Klasse B W2  Die Haghe SEV
Houtwjk
Loosduinen p/d (11)
Quick Steps p/d (12)
1 - Naaldwijk* (3)
2 - GDA (1)
3 - Verburch (2)
3e Klasse C W1  Victoria Real Sranang
RKAVIC
Ouderkerk p/d (11)
Zeeburgia p/d (12)

1 - AH '78  (2)
2 - Altius (1)
3 - JOS/Watergrfsm (3)
3e Klasse C W2  Berkel Lombardijen
Victoria '04
Spartaan '20 p/d (11)
Leonidas p/d (12)
1 - Berkel
2 - VVOR
3 - Sparta AV
3e Klasse D W1  Odysseus '91 Bunnik '73
SEC
DVSU p/d (11)
DEV Doorn (12)
1 - IJFC (1) 
2 - Focus '07 (3)
3 - Benschop (2)
3e Klasse D W2  Rhoon WFB
GOZ
Vlotbrug p/d (11)
NBSVV p/d (12)
1 - SSS (2)
2 - Botlek (3)
3 - Rijnmond HS (1)
4e Klasse A W1  Alcmaria Victrix nvt 1 - Kleine Sluis (3)
2 - Dindua (2)
3 - Wieringermeer (1)
4e Klasse A W2  Van Nispen nvt 1 - Oegstgeest (2)
2 - Leiden* (3)
3 - Blauw Zwart (1)
4e Klasse B W1  Buiksloot nvt 1 - TOB (1)
2 - Hercules Zaandam (2)
3 - De Meteoor (3)
4e Klasse B W2  Duindorp nvt 1 - DUNO* (2)
2 - RAS (1)
3 - Madestein (3)
4e Klasse C W1  De Meer nvt 1 - CTO '70 (3)
2 - Overamstel* (2)
3 - Fortius (1)
4e Klasse C W2  Oudewater nvt 1 - Rohda '76* (1)
2 - Bergambacht (2)
3 - Kamerik (3)
4e Klasse D W1  DEM nvt 1 - Velsenoord (1)
2 - United/DAVO (2)
3 - Stormvogels (3)
4e Klasse D W2  DVO '32 nvt 1 - CION (1)
2 - MSV '71* (2)
3 - Semper Altius (3)
4e Klasse E W1  Pancratius nvt 1 - Roda '23 (3)
2 - BFC (1)
3 - Sporting Martinus (2)
4e Klasse E W2  Dilettant nvt 1 - Lekkerkerk (1)
2 - DRL (2)
3 - Zwarte Pijl* (3)
4e Klasse F W1  Cobu Boys nvt 1 - OSO (1)
2 - Olympia '25 (3)
3 - Hees* (2)
4e Klasse F W2  GHVV '13 nvt 1 - Egelantier Boys* (3)
2 - Rockanje (1)
3 - Hekelingen (2)
4e Klasse G W1  Maarssen nvt 1 - FZO (2)
2 - Hercules (1)
3 - Voorwaarts (3)
4e Klasse G W2  Zinkwegse Boys nvt 1 - Oud Beijerland* (3)
2 - Stellendam (1)
3 - DVV '09 (2)
4e Klasse H W1  Candia '66 nvt 1 - Echteld (3)
2 - Veenendaal (1)
3 - VVA Achterberg (2)

 

Topklasse     1 -
2 -
3 -

Zaterdag + zondag