Nacompetitie voetbal zaterdag 2016-2017 West1 West2

Alles ondervoorbehoud

DatumBeslissingswedstrijdenUitslag
20.05.2017 W1 2A BOL (nacompetitie) WV-HEDW (kampioen) 1 - 2 nv
20.05.2017 W1 3D Bunnik '73 (degradeert) DEV Doorn (nacompetitie) 3 - 4
20.05.2017 W2 3C Berkel (Kampioen) VVOR (nacompetitie) 1 - 0
30.05.2017 W2 4A Van Nispen (Kampioen) Blauw Zwart (Nacompetitie) 2 - 0
DatumNacompetitie 2e divisie en 3e divisie A/B
Winnaar naar 2e divisie
Uitslag
17.05.2017 A Hercules Spakenburg 2 - 1
20.05.2017 A Spakenburg Hercules 4 - 2
17.05.2017 C Rijnsburgse Boys Westlandia  1 - 2
20.05.2017 C Westlandia  Rijnsburgse Boys 1 - 5
23.05.2017 Rijnsburgse Boys Spakenburg 2 - 1
27.05.2017 Spakenburg Rijnsburgse Boys 2 - 3
DatumNacompetitie 2e divisie en 3e divisie A/B
Winnaar naar 2e divisie
Uitslag
17.05.2017 B Harkemase Boys UNA 0 - 1
20.05.2017 B UNA  Harkemase Boys 1 - 3
17.05.2017 D Dongen FC Lisse 2 - 5
20.05.2017 D FC Lisse Dongen 2 - 1
23.05.2017 FC Lisse Harkemase Boys 1 - 2
27.05.2017 Harkemase Boys FC Lisse 1 - 4
DatumNacompetitie 3e divisie en hoofdklasse zaterdag
Winnaar naar 3e divisie
Uitslag
16.05.2017 A Apeldoorn SteDoCo 2 - 2
23.05.2017 A SteDoCo Apeldoorn  5 - 2 nv
16.05.2017 C Noordwijk DOVO 2 - 3
23.05.2017 C DOVO Noordwijk 3 - 1 nv
27.05.2017 DOVO SteDoCo 3 - 0
03.06.2017 SteDoCo DOVO 0 - 1
DatumNacompetitie 3e divisie en hoofdklasse zaterdag
Winnaar naar 3e divisie
Uitslag
16.05.2017 B Achilles Veen ODIN '59 0 - 1
20.05.2017 B ODIN '59 Achilles Veen 2 - 1
16.05.2017 D Staphorst Ter Leede 2 - 0
23.05.2017 D Ter Leede Staphorst 3 - 0
27.05.2017 Ter Leede ODIN '59 1 - 1
03.06.2017 ODIN '59 Ter Leede 3 - 1
Datum
Poule 1 en 2
Nacompetitie hoofdklasse en 1e klasse
Winnaar naar Hoofdklasse
Uitslag
16.05.17 - 1 Montfoort Nootdorp 2 - 5
20.05.17 - 1 Sliedrecht Montfoort 6 - 1
23.05.17 - 1 Nootdorp Sliedrecht 2 - 1
16.05.17 - 2 PKC '83 DUNO D 1 - 3
20.05.17 - 2 Volendam PKC '83 6 - 1
23.05.17 - 2 DUNO D Volendam 1 - 1
27.05.17 Volendam Nootdorp 0 - 1
03.06.17  Nootdorp Volendam 0 - 1 N wns 
Datum
Poule 3 en 4
Nacompetitie hoofdklasse en 1e klasse
Winnaar naar Hoofdklasse
Uitslag
16.05.17 - 3 XerxesDZB Kloetinge 1 - 1
20.05.17 - 3 Smitshoek XerxesDZB 6 - 3
23.05.17 - 3 Kloetinge Smitshoek 1 - 2
16.05.17 - 4 WHC Olde Veste '54 2 - 2
20.05.17 - 4 Oranje Nassau WHC 1 - 1
23.05.17 - 4 Olde Veste '54 Oranje Nassau 0 - 2
27.05.17  Oranje Nassau Smitshoek 2 - 5
03.06.17  Smitshoek Oranje Nassau 6 - 1
Datum
Poule 5 en 6
Nacompetitie hoofdklasse en 1e klasse
Winnaar naar Hoofdklasse
Uitslag
16.05.17 - 5 Bennekom WNC 3 - 1
20.05.17 - 5 WNC Flevo Boys 0 - 3
23.05.17 - 5 Flevo Boys Bennekom 2 - 0
16.05.17 - 6 Oude Maas Buitenpost 2 - 3
16.05.17 - 6 Feyenoord Zuidvogels 1 - 2
20.05.17 - 6 Buitenpost Feyenoord 3 - 2
20.05.17 - 6 Zuidvogels Oude Maas 5 - 1
23.05.17 - 6 Feyenoord Oude Maas Vervalllen
23.05.17 - 6 Buitenpost Zuidvogels 2 - 2
27.05.17  Zuidvogels Flevo Boys 2 - 0
03.06.17 Flevo Boys Zuidvogels 0 - 1
Datum (West1)Nacompetitie 1e en 2e klasse
Winnaar naar 1e klasse
Uitslag
20.05.17 - 1 TAVV Roda '46 1 - 4
27.05.17 - 1 Roda '46 TAVV 2 - 0
20.05.17 - 3 ZOB CSW 1 - 2
27.05.17 - 3 CSW ZOB 2 - 1
03.06.17  CSW Roda '46 1 - 0
10.06.17 Roda '46 CSW 1 - 2
Datum (West1)Nacompetitie 1e en 2e klasse -
Winnaar naar 1e klasse
Uitslag
20.05.17 - 2 Marken Geinoord 2 - 0
27.05.17 - 2 Geinoord Marken 4 - 3
23.05.17 - 4 De Bilt BOL 2 - 0
27.05.17 - 4 BOL De Bilt 6 - 1
03.06.17  BOL Marken 1 - 2
10.06.17 Marken BOL 5 - 1
Datum (West2)Nacompetitie 1B en 2e klasse C en D
Winnaar naar 1e klasse
Uitslag
20.05.17 - 1 DCV SVC '08 2 - 1
23.05.17 - 1 SVC '08 DCV 1 - 1
20.05.17 - 3 Valken '68 Nieuwenhoorn 2 - 3
23.05.17 - 3 Nieuwenhoorn Valken '68 3 - 1
27.05.17  Nieuwenhoorn DCV 0 - 4
03.06.17 DCV Nieuwenhoorn 0 - 0
Datum (West2)Nacompetitie 1B en 2e klasse C en D
Winnaar naar 1e klasse
Uitslag
20.05.17 - 2 DoCoS ARC 1 - 2
23.05.17 - 2 ARC DoCoS 3 - 0
20.05.17 - 4 Hellevoetsluis RCL 1 - 3
23.05.17 - 4 RCL Hellevoetsluis 3 - 3 nv
27.05.17  RCL ARC 4 - 2
03.06.17 ARC RCL 6 - 2
Datum (West2)Nacompetitie extra plaats voor 1e klasse
Winnaar naar 1e klasse
Uitslag
17.06.17 RCL Nieuwenhoorn 3 - 4 n.v. 
Datum (Zuid1)Nacompetitie 1C en 2e klasse E en F
Winnaar naar 1e klasse
Uitslag
20.05.17 - 1 Nivo Sparta Almkerk 2 - 0
27.05.17 - 1 Almkerk Nivo Sparta 2 - 4 N. wns
20.05.17 - 3 FC Axel GJS 1 - 1
27.05.17 - 3 GJS FC Axel 2 - 1
03.06.17  GJS Nivo Sparta 2 - 2
05.06.17 Nivo Sparta GJS 2 - 2 G wns
Datum (Zuid1)Nacompetitie 1C en 2e klasse E en F
Winnaar naar 1e klasse
Uitslag
20.05.17 - 2 Den Bommel Nieuw Lekkerland 2 - 3
27.05.17 - 2 Nieuw Lekkerland Den Bommel 2 - 0
20.05.17 - 4 Roda Boys DBGC 1 - 2
27.05.17 - 4 DBGC Roda Boys 1 - 1
03.06.17  DBGC Nieuw Lekkerland 1 - 4
05.06.17 Nieuw Lekkerland DBGC 2 - 0
Datum (West1)Nacompetitie 2e en 3e klasse
Winnaar naar 2e klasse
Uitslag
20.05.17 - 1 ASV Arsenal  EVC 3 - 1
27.05.17 - 1 EVC ASV Arsenal 1 - 0
20.05.17 - 3 Sporting Andijk VVC 0 - 5
27.05.17 - 3 VVC Sporting Andijk 6 - 1
03.06.17  VVC ASV Arsenal 0 - 1
10.06.17 ASV Arsenal VVC 3 - 2
Datum (West1)Nacompetitie 2e en 3e klasse
Winnaar naar 2e klasse
Uitslag
20.05.17 - 2 Kadoelen Hellas Sport 0 - 1
27.05.17 - 2 Hellas Sport Kadoelen 1 - 0
20.05.17 - 4 Kagia Monnickendam 0 - 6
27.05.17 - 4 Monnickendam Kagia 2 - 2
03.06.17  Monnickendam Hellas Sport 3 - 0
10.06.17 Hellas Sport Monnickendam 0 - 3
Datum (West1)Nacompetitie 2e en 3e klasse
Winnaar naar 2e klasse
Uitslag
20.05.17 - 5 Focus '07 Be Fair 0 - 1
27.05.17 - 5 Be Fair Focus '07 2 - 0
20.05.17 - 7 AH '78 IJFC 1 - 1
27.05.17 - 7 IJFC AH '78 2 - 1
03.06.17  IJFC Be Fair 6 - 2
10.06.17 Be Fair IJFC 2 - 3
Datum (West1)Nacompetitie 2e en 3e klasse
Winnaar naar 2e klasse
Uitslag
20.05.17 - 6 JOS/Watergrfsm Loosdrecht 1 - 1
27.05.17 - 6 Loosdrecht JOS/Watergrfsm 2 - 1
20.05.17 - 8 Altius  Benschop 3 - 2
27.05.17 - 8 Benschop Altius 0 - 1
03.06.17  Altius Loosdrecht 0 - 3
10.06.17 Loosdrecht Altius 1 - 2
Datum (West2)Nacompetitie 2C en 3e klasse A en B
Winnaar naar 2e klasse
Uitslag
20.05.17 - 1 Naaldwijk Monster 0 - 0
23.05.17 - 1 Monster Naaldwijk 1 - 2
20.05.17 - 3 CVC Reeuwijk GDA 2 - 2
23.05.17 - 3 GDA CVC Reeuwijk 2 - 3
27.05.17  CVC Reeuwijk Naaldwijk 3 - 0
03.06.17 Naaldwijk CVC Reeuwijk 2 - 3
Datum (West2)Nacompetitie 2C en 3e klasse A en B
Winnaar naar 2e klasse
Uitslag
20.05.17 - 2 Koudekerk Lyra 0 - 0
23.05.17 - 2 Lyra Koudekerk 1 - 1 L, wns 
20.05.17 - 4 Verburch Nieuwkoop 2 - 1
23.05.17 - 4 Nieuwkoop Verburch 4 - 2
27.05.17  Nieuwkoop Lyra 2 - 1
03.06.17 Lyra Nieuwkoop 2 - 4
Datum (West2)Nacompetitie 2D en 3e klasse C en D
Winnaar naar 2e klasse
Uitslag
20.05.17 - 5 Botlek NSVV 3 - 3
23.05.17 - 5 NSVV Botlek 1 - 2
20.05.17 - 7 SVS Rijnmond HS 3 - 2
23.05.17 - 7 Rijnmond HS SVS 2 - 1 S. wns
27.05.17  SVS Botlek 3 - 0
03.06.17 Botlek SVS 2 - 2
Datum (West2)Nacompetitie 2D en 3e klasse C en D
Winnaar naar 2e klasse
Uitslag
20.05.17 - 6 Sparta AV Binnenmaas 2 - 2
23.05.17 - 6 Binnenmaas Sparta AV 1 - 2
23.05.17 - 8 SSS VVOR 2 - 0
27.05.17 - 8 VVOR SSS 1 - 1
30.05.17  SSS Sparta AV 2 - 2
03.06.17 Sparta AV SSS 2 - 0
Datum (West2)Nacompetitie extra plaats voor 2e klasse
Winnaar naar 2e klasse
Uitslag
14.06.17 A Naaldwijk SSS 2 - 3
14.06.17 B Botlek Lyra 1 - 3
17.06.17 SSS Lyra 1 - 1 S. wns 
Datum (West1)Nacompetitie 3D en 4e klasse A en B
Winnaar naar 3e klasse
Uitslag
03.06.17 - A De Meteroor ZSGOWMS 3 - 3
06.06.17 - A ZSGOWMS De Meteoor 6 - 2
03.06.17 - C Dindua TOB 1 - 4
06.06.17 - C TOB Dindua 7 - 0
10.06.17  TOB ZSGOWMS 2 - 2
13.06.17 ZSGOWMS TOB 2 - 2 Z. wns
Datum (West1)Nacompetitie 3A en 4e klasse A en B
Winnaar naar 3e klasse
Uitslag
20.05.17 - B Kleine Sluis DZS 1 - 5
27.05.17 - B DZS Kleine Sluis 4 - 1
03.06.17 - D Hercules Zaandam Wieringermeer 0 - 1
10.06.17 - D Wieringermeer Hercules Zaandam 0 - 1 H. wns
13.06.17  Hercules Zaandam DZS 2 - 1
17.06.17 DZS Hercules Zaandam 3 - 1
Datum (West1)Nacompetitie 3B en 4e klasse C en D
Winnaar naar 3e klasse
Uitslag
20.05.17 - A Hoofddorp Stormvogels 2 - 2
27.05.17 - A Stormvogels Hoofddorp 4 - 1
20.05.17 - C Overamstel Velsenoord 0 - 1
27.05.17 - C Velsenoord Overamstel 5 - 1
03.06.17  Velsenoord Stormvogels 2 - 2
10.06.17 Stormvogels Velsenoord 3 - 2
Datum (West1)Nacompetitie 3B en 4e klasse C en D
Winnaar naar 3e klasse
Uitslag
20.05.17 - B CTO '70 UNO 6 - 2
27.05.17 - B UNO (UNO teruggetrokken) CTO '70  vervalt
20.05.17 - D United DAVO Fortius 3 - 0
27.05.17 - D Fortius United DAVO 4 - 3
03.06.17  United DAVO CTO '70 4 - 2
10.06.17 CTO '70 United DAVO 1 - 6
Datum (West1)Nacompetitie 3C en 4e klasse E en F
Winnaar naar 3e klasse
Uitslag
20.05.17 - A Olympia '25 Zeeburgia 1 - 1
27.05.17 - A Zeeburgia Olympia '25 2 - 3
20.05.17 - C Sporting Martinus OSO 1 - 2
27.05.17 - C OSO Sporting Martinus 5 - 2
03.06.17  OSO Olympia '25 2 - 0
10.06.17 Olympia '25 OSO 5 - 1
Datum (West1)Nacompetitie 3C en 4e klasse E en F
Winnaar naar 3e klasse
Uitslag
20.05.17 - B Roda '23 sv Ouderkerk 5 - 3
27.05.17 - B sv Ouderkerk Roda '23 0 - 2
20.05.17 - D Hees BFC 0 - 2
27.05.17 - D BFC Hees 7 - 1
03.06.17  BFC Roda '23 4 - 0
10.06.17 Roda '23 BFC 2 - 4
Datum (West1)Nacompetitie 3D en 4e klasse G en H
Winnaar naar 3e klasse
Uitslag
23.05.17 - A DEV Doorn Echteld 5 - 3
27.05.17 - A Echteld DEV Doorn 1 - 2
20.05.17 - C FZO Veenendaal 1 - 3
27.05.17 - C Veenendaal FZO 6 - 2
03.06.17  Veenendaal DEV Doorn 2 - 2
10.06.17 DEV Doorn Veenendaal 2 - 4
Datum (West1)Nacompetitie 3D en 4e klasse G en H
Winnaar naar 3e klasse
Uitslag
20.05.17 - B Voorwaarts DVSU 1 - 1
27.05.17 - B DVSU Voorwaarts 1 - 2
20.05.17 - D VVA Achterberg Hercules 1 - 3
27.05.17 - D Hercules VVA Achterberg 0 - 3
03.06.17  VVA Achterberg Voorwaarts 0 - 4
10.06.17 Voorwaarts VVA Achterberg 8 - 0
Datum Poule 1 (West2)Nacompetitie 3e en 4e klasse
Winnaar naar 3e klasse
Uitslag
20.05.17 Leiden Bergambacht 3 - 0
27.05.17  Floreant Leiden 1 - 2
03.06.17 Bergambacht Floreant niet door gegaan 
Datum Poule 2 (West2)Nacompetitie 3e en 4e klasse
Winnaar naar 3e klasse
Uitslag
03.06.17 Kamerik Blauw Zwart 1 - 4
06.06.17 Linschoten Kamerik 2 - 1
10.06.17 Blauw Zwart Linschoten 1 - 1
Datum Poule 3 (West2)Nacompetitie 3e en 4e klasse
Winnaar naar 3e klasse
Uitslag
20.05.17 Madestein MSV '71 1 - 1
27.05.17  Loosduinen Madestein 3 - 2
03.06.17 MSV '71 Loosduinen 3 - 2
Datum Poule 4 (West2)Nacompetitie 3e en 4e klasse
Winnaar naar 3e klasse
Uitslag
20.05.17 Quick Steps Semper Altius  3 - 0
20.05.17 Oegstgeest RAS 0 - 1
27.05.17 RAS Quick Steps 2 - 6
27.05.17 Semper Altius Oegstgeest 2 - 6
03.06.17 Quick Steps Oegstgeest 3 - 5 Q wns
03.06.17 RAS Semper Altius 8 - 1
Datum Poule 5 (West2)Nacompetitie 3e en 4e klasse
Winnaar naar 3e klasse
Uitslag
20.05.17 Rohda '76 Zwarte Pijl 1 - 3
20.05.17 DUNO CION 1 - 2
27.05.17 CION Rohda '76 1 - 4
27.05.17 Zwarte Pijl DUNO 1 - 0
03.06.17 Rohda '76 DUNO 0 - 0
03.06.17 CION Zwarte Pijl 0 - 2
Datum Poule 6 (West2)Nacompetitie 3e en 4e klasse
Winnaar naar 3e klasse
Uitslag
20.05.17 Egelantier Boys Lekkerkerk 1 - 3
27.05.17  Spartaan '20 Egelantier Boys 3 - 0
03.06.17 Lekkerkerk Spartaan '20 2 - 1
Datum Poule 7 (West2)Nacompetitie 3e en 4e klasse
Winnaar naar 3e klasse
Uitslag
20.05.17 DVV '09 Rockanje 0 - 3
27.05.17  Leonidas DVV '09 1 - 1
03.06.17 Rockanje Leonidas 0 - 2
Datum Poule 8 (West2)Nacompetitie 3e en 4e klasse
Winnaar naar 3e klasse
Uitslag
20.05.17 Oud Beijerland DRL 1 - 4
27.05.17  Vlotburg Oud Beijerland 2 - 5
03.06.17 DRL Vlotburg 5 - 1
Datum Poule 9 (West2)Nacompetitie 3e en 4e klasse
Winnaar naar 3e klasse
Uitslag
20.05.17 Hekelingen Stellendam 6 - 2
27.05.17  NBSVV Hekelingen 3 - 1
03.06.17 Stellendam NBSVV 2 - 4
Datum (Oost)Nacompetitie 3e en 4e klasse
Winnaar naar 3e klasse
Uitslag
20.05.17 Elspeet Waterwijk 0 - 3
23.05.17  Waterwijk Elspeet 1 - 0

Zaterdag + zondag